18:36, 15 листопада 2023

У Луцьку внесли зміни до схеми руху автобусів за маршрутом № 5

Внесено зміни до схеми руху автобусів за маршрутом № 5 «Вересневе–Епіцентр».

Про це повідомляють на сайті Луцькради.

До Луцької міської ради звернулися жителі міста щодо внесення змін у роботу автобусів за маршрутом № 5 та недостатньої кількості автобусів за маршрутом № 27а.

Враховуючи погодження перевізників вказаних маршрутів, члени виконавчого комітету погодили зміни до схеми руху автобусів за маршрутом № 5 “Вересневе–Епіцентр”.

Таким чином, автобуси за маршрутом № 5 курсуватимуть у прямому та зворотному напрямку: Межова, Молодіжна, Полонківська, Корольова, Валерії Новодворської, Ранкова, Магістральна, Окружна, Дружби Народів, Сергія Климчука, Ярослава Мудрого, Гнідавська, Даньшина, Львівська, Червоного Хреста, Ковельська, Глушець, Паркова (Словацького, Богдана Хмельницького), Волі, Київський майдан, Рівненська, Окружна (місця міжзмінного відстою на вул. Окружній біля ТЦ «Епіцентр» та вул. Межовій біля КХП).

Також члени виконавчого комітету своїм рішенням збільшили кількість автобусів на маршруті № 27. Відтепер на цьому маршруті у робочі, святкові та вихідні дні курсуватиме три автобуси (раніше було 2).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: