10:03, 14 Січня 2020

У Луцьку влаштували різдвяний майстер-клас

12 січня за підтримки департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради на базі арт-локацї “Творчий калейдоскоп” відбувся святковий майстер-клас “Тепла Різдвяна зустріч друзів”. 

Про це повідомили на сторінці департаменту у “Фейсбук”.

Більше 80 гостей зібралися в арт-локації, щоб усією родиною змайструвати чудові різдвяні та новорічні прикраси. За допомогою Людмили Гусєвої всі дружно виготовляли символ нового року — симпатичних мишок. Олександра Гусєва навчала розмальовувати смачне печиво солодкими фарбами. Ася Могіль допомагала створювати справжніх різдвяних ангелів. Олексій Гусєв зібрав маленьких і дорослих гостей у “народний” оркестр, який виконав відомого на весь світ “Щедрика” (гітара та марокаси і шейкери).

Родзинкою зустрічі стали різдвяний вертеп від зразкової театральної студії “БЕШКЕТники”, посівання від маленьких гостей і подарунки від християнської церкви “Цартсво Боже”.

На завершення вечора — у найкращих традиціях різдвяних зустрічей — всі друзі і родини зібралися на чаювання з “ЧудоЧайником”.

Майстри “Творчого калейдоскопу” та їхні талановиті гості подарували дітям і дорослим не лише іграшки та печиво, а й справжній різдвяний настрій, яким всі радо будуть ділитися зі своїми рідними та близькими.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: