11:11, 03 Липня 2021

У Луцьку вітали випускників Академії рекреаційних технологій і права

2 липня  в Академії рекреаційних технологій і права відбулось урочисте вручення дипломів випускникам бакалаврату.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Участь у святковому заході взяв заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт, голова відділення НОК України у Волинській області, депутат обласної ради Роман Карпюк, заступник голови Луцької райради Сергій Сівак, директор Волинського обласного еколого-натуралістичного центру Валентина Остапчук, начальник Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», депутат обласної ради Віктор Галан-Влащук, ректор академії, депутат обласної ради Людмила Стасюк, професорсько-викладацький склад та випускники Академії.

На початку урочистостей до присутніх на святі звернувся заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт. Він передав вітання ректорату та випускникам від очільника головного представницького органу краю Григорія Недопада та від усіх обранців громади.

“Сьогодні ви отримаєте дипломи бакалавра, які стануть для вас ключами від безлічі дверей у вашому житті. Освіта неймовірно важлива для кожного із нас, адже без освіти людина, як без додаткових можливостей. Вона підходить до дверей, а ці двері відчинити не може, бо у неї немає диплому. Відтепер у вас ці дипломи є, а відтак є можливості, тож скористайтесь ними сповна, – наголосив у вітальному слові Григорій Пустовіт. – Професорсько-викладацькому колективу хочу подякувати за їхню працю, зусилля та бажання дати вам хороші знання та навики, аби отримавши диплом ви могли впевнено, спокійно, із високо піднятою головою крокувати по життю та досягати своєї мети”.

Цього дня дипломи бакалаврів отримали 167 випускників шести спеціальностей, із них 18 з відзнакою.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: