19:55, 19 Березня 2021

У Луцьку вітали працівників ЖКГ

Щорічно у третю неділю березня в Україні відзначають День житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. З цієї нагоди сьогодні в Палаці культури нашого міста відбулись урочисті збори, участь в яких взяли міський голова Ігор Поліщук та секретар міської ради Юрій Безпятко.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Ігор Поліщук привітав присутніх з прийдешнім професійним святом та підкреслив, що вони відіграють надзвичайно важливу роль в тому, щоб місто було чистим, гарним, зручним та комфортним для лучан, гостей нашого міста.

“Саме ваша робота формує імідж нашого міста. Коли людина приїжджає в місто, перше, що вона бачить – це дороги, тротуари, двори, вивезене сміття, парки, сквери та багато іншого. У вашій особі хочу подякувати усім працівникам житлово-комунальної сфери: тим, хто працює в адміністраціях наших комунальних закладів та підприємств, тим, хто у дощ та мороз по пояс у воді ліквідовує порив на водопроводі, тим, хто чистить сніг та ремонтує теплотрасу, щоб в домівках лучан було тепло, тим, хто доглядає за нашими парками та скверами, щоб лучанам було комфортно прогулятись та провести свій вільний час і тим, хто ремонтує дороги та двори. Дякую тим, кому іноді приходиться працювати і вночі, а іноді і цілодобово”, – зазначив міський голова.

Він побажав комунальникам, щоб той затишок, тепло та комфорт, який вони створюють у нашому місті, було у їхньому житті, сім’ях та родинах.

Опісля Ігор Поліщук вручив працівникам житлово-комунальної сфери почесні грамоти та подяки міського голови.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: