23:00, 30 Вересня 2022

У Луцьку вітали бібліотекарів громади з професійним святом

30 вересня в нашій державі відзначають Всеукраїнський День бібліотек. З цієї нагоди в приміщенні Бібліотеки-студії «ДІМ» відбулися урочисті збори, участь в яких взяв Луцький міський голова Ігор Поліщук та завідувачі 25 бібліотек міської територіальної громади.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Міський голова зазначив, що на превеликий жаль сьогоднішній день проходить під звуки повітряних тривог, тому найперше, він побажав усім якомога швидшого завершення війни та перемоги України.

“Ніхто не може заперечити того, що книга формує особистість, особливо для дітей та юнаків. Чим більше хорошої, якісної та правдивої літератури будуть читати наші діти та внуки, тим успішнішою буде Україна та наше місто,  – наголосив Ігор Поліщук та продовжив. – Сьогодні можна почути думки, що є комп’ютери, електронні книги, планшети, інтернет, тому в бібліотеку ходити не потрібно, але ми знаємо, що ніщо не може замінити справжню книгу. Лише за липень у цій бібліотеці з’явилося сто нових читачів. Мені дуже приємно, що люди йдуть в бібліотеки. Це є показником того, що наша громада багата на людей, які прагнуть до естетичного розвитку, прагнуть до отримання знань, прагнуть до розвитку своєї особистості”.

Міський голова нагадав, що керівники міста стараються йти в ногу з часом, тому зробили цю бібліотеку не лише книгозбірнею, а цікавим інтерактивним простором.

“Дякую за ваш креатив, за любов до своєї професії, за те, що сьогодні ми можемо пишатись такими бібліотеками та творчими просторами, як ця. На жаль, в Україні війна і ми змушені призупинити цікаві проекти, які у нас були на часі, однак я переконаний, що після завершення війни та нашої перемоги, ми обов’язково до них повернемось”, – підкреслив Ігор Поліщук.

Після вітальної промови, він вручив бібліотекарям подяки міського голови.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: