19:19, 10 Вересня 2022

У Луцьку відзначили 937-ий День народження міста

Сьогодні Луцьк відзначає свій 937-ий День народження. З цієї нагоди на Театральному майдані велолюбителі у святкових вишиванках зібрались разом, аби здійснити велопробіг вулицями та проспектами міста за тролейбусним маршрутом № 15.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Проїхав у колоні з лучанами й міський голова Ігор Поліщук. Він побажав усім миру в Україні, а лучанам – повернення до звичного режиму життя та переходу до розвитку нашого міста, роботи на перспективу.

“Бажаю, щоб усі українські військові повернулись із фронту живими, а усі сім’ї знову були разом. Щоб ми якомога швидше на цьому місці відсвяткували нашу перемогу, адже після неї кожен день міста ми будемо відзначати як це було раніше: з розвагами, урочистим концертом та в більш святковій атмосфері”,  – наголосив Ігор Поліщук.

Після завершення велопробігу, присутні на Майдані люди влаштували патріотичний флешмоб “Українська вишиванка”. Своїми тілами вони утворили напис “Я люблю ЗСУ”!

Підтримали українських військовослужбовців цього дня й наймолодші лучани. Вони вручили захисникам власноруч зроблені листівки з найщирішими побажаннями, а дорослі — розмалювали мегалистівку “Подаруй любов захиснику”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: