09:41, 21 Жовтня 2020

У Луцьку відзначать ювілей архієрейської хіротонії владики Михаїла

22 жовтня о 9:00 у кафедральному соборі Святої Трійці розпочнеться Божественна літургії з нагоди 20-річчя від єпископської хіротонії митрополита Луцького і Волинського Михаїла.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської єпархії ПЦУ.

Владика Михаїл закінчив Санкт-Петербурзьку духовну семінарію та Київську духовну академію. У 1997 році його висвятив на диякона митрополит Луцький і Волинський Яків (Панчук) та звершив чернечий постриг. 22 жовтня 2000 року за Божественною літургією у столичному Свято-Володимирському кафедральному соборі відбулася висвята на єпископа, яку очолив Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Тоді архієрея призначили єпископом Чернігівським і Ніжинським.

У 2004 році архієрея перевели на Волинську кафедру. З цього часу духовне життя волинян значно пожвавилося. Владика Михаїл домігся багатьох позитивних змін в організації та розвитку єпархії, налагодив церковну дисципліну, дав поштовх різним сферам служіння.

Тож управління єпархії та духовенство кафедрального собору Святої Трійці запрошує охочих розділити радість спільної молитви та привітати керуючого нашої єпархії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: