22:04, 13 Грудня 2019

У Луцьку відсвяткували 15-річчя Луцького міськрайонного суду

Сьогодні, 13 грудня, у приміщенні Луцького міськрайонного суду Волинської області відбулись урочисті з нагоди 15-річчя установи та з нагоди відзначення професійного свята — Дня працівників суду.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

На захід завітали секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, голова Луцького міськрайонного суду Анатолій Пахолюк, представники обласної влади, працівники установи та ветерани судової системи міста.

Урочистості розпочали із Державного Гімну України та хвилини мовчання в пам’ять Героїв, загиблих на Сході. Потому присутні переглянули презентацію про історію становлення судової влади у Луцьку.

«День суду — неймовірно важливе свято, що має значення для усього суспільства. Адже поки існує людина — існуватимуть суперечки. Коли відбувається конфлікт, непорозуміння — ми звертаємось до суду за справедливістю. Часто люди не можуть знайти між собою спільну мову, розібратися хто правий, а хто ні. А ви — мусите розібратись, мусите дати оцінку та прийняти те рішення, яке, можливо, вартує безсонних ночей. Проте ви розумієте: суспільство повинно жити згідно Закону. Ми повинні цінувати тих, хто бере на себе відповідальність за те чи інше рішення», — привітав присутніх Григорій Пустовіт.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальність, зразкове виконання посадових обов’язків, а також з нагоди професійного свята — Дня працівників суду оголосили подяку міського голови завідувачу сектору по роботі з персоналом Луцького міськрайонного суду Волинської області Оксані Салінець та завідувачу сектора аналітично-статистичної роботи та забезпечення взаємодії зі ЗМІ Ользі Пилипюк.

Окрім того, до вітального слова долучився голова Луцького міськрайонного суду Анатолій Пахолюк, ексголова суду Леонід Міліщук, а також колеги, представники судової системи в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: