23:39, 23 Серпня 2019

У Луцьку відспівали священика. ФОТО

У Свято-Андріївському храмі відбулося прощання і похорон настоятеля протоієрея Сергія Медвєдева.

Про це йдеться на сайті Волинської єпархії ПЦУ.

Увечері, 22 серпня, митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив панахиду. Із ним служили канцлер єпархії протоієрей Микола Цап, луцькі декани: міський – протоієрей Михайло Онищук, районний – протоієрей Володимир Присяжнюк, інше місцеве духовенство.

Після молитви архієрей звернувся до присутніх із словом, у якому загадав про о. Сергія, як про будівничого та місіонера:

«Він в ранньому віці навернувся до Бога, а згодом привів до храму всю родину. Подібно до українського героя хлопчика Помагая, він не відмовляв нікому. Хрестив живих, хоронив померлих, не рахувався ні з особистим часом, ні зі здоров’ям, ні з іншими справами. Він відгукувався всім на всяку потребу, як святий Миколай. Це людина святого життя. Це моя точка зору, як співслужителя, як керівника. Хай милосердний Господь забере його в свої оселі і дасть йому райські втіхи, які він недоотримав тут».

Чин похорону відбувся 23 серпня, після Божественної Літургії. Служби очолив отець Михайло Онищук.

Попрощатися із отцем Сергієм прийло чимало людей. Серед них й представники влади і громадськості, численні парафіяни, для яких душпастир став справжнім духовним наставником.

Сергій Медвєдєв народився 25 липня 1982 року в с. Карпилівка на Ківереччині. По закінченні Волинської духовної семінарії УПЦ Київського патріархату став на шлях священнослужителя. Ієрейську хіротонію над ним здійснив митрополит Луцький і Волинський Яків (Панчук) 1 червня 2003 року. Отець Сергій багато літ служив у кафедральному соборі Святої Трійці, у 2016–2018 рр. працював директором Центру християнського виховання дітей та молоді нашої єпархії. Очоливши Свято-Андріївську парафію, займався спорудженням храму, який освячено 11 грудня 2017 року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: