10:34, 09 Січня 2020

У Луцьку відремонтують вулицю Заньковецької

У мерії відповіли на електронну петицію, створену 10 грудня, щодо ремонту вулиці Заньковецької у Луцьку.

Про це повідомляють на сайті “Єдина система місцевих петицій”.

“Дорожнє покриття по вул. Заньковецької, що на Вишкові в жахливому стані. За більше ніж 50 років від дороги не лишилося і сліду: лише ями та вибоїни глибиною до 0,5 м. У весняно-осінній період пересуватися пішки та автомобілем неможливо.

Мешканці вулиці неодноразово зверталися до міської влади з проханням зробити капітальний ремонт дороги. У 2012, 2013 та 2015 роках вулицю Заньковецької включали в план ремонту робіт за наявності коштів. Втім, грошей на її ремонт так і не знайшли”, – йшлося в петиції.

У мерії зазначили, що колективне звернення щодо проведення капітального ремонту вулиці Заньковецької розглянули.

“Повідомляємо, що департамент житлово-комунального господарства направив лист голові постійної комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження щодо розгляду питання включення вулиці Заньковецької до переліку об’єктів капітального ремонту вулиць міста Луцька на 2020 рік на черговому засіданні комісії. Про рішення вищезазначеної комісії Вас повідомлять додатково”, – відповіли у мерії.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: