12:05, 03 Грудня 2020

У Луцьку відкриють виставку, присвячену Збройним силам України

Відкриття виставки, присвяченої ЗСУ «Воїни. Історія українського війська» відбудеться 4 грудня об 11:00 у Луцьку (вул. На таборищі, 4) у приміщенні Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки.

Про це повідомляють організатори.

Невід’ємним елементом реформ в українській армії має бути відродження українських військових традицій. Історія українського війська протягом попередніх століть – це надзвичайно цінний і практичний досвід, який може бути використаний сьогодні.

Виставка  «Воїни. Історія українського війська» має на меті ознайомити із українськими військовими традиціями. Вона складається із 19 банерів про історію української армії від Київської Русі до сьогодення.

Кожен банер виставки містить фотографії-реконструкції вояків, зображених в українських одностроях усіх часів і з відповідною зброєю, а також інформаційні матеріали про українські військові підрозділи різного часу: тип військової організації, чисельність і озброєння війська, методи воєнного мистецтва та найвизначніші битви. Це такі військові з’єднання: військо Давньої Русі, українці у війську Великого князівства литовського, козацьке військо, Українські січові стрільці, військо доби Української державності, Карпатська Січ, Українська повстанська армія, добровольчі загони українців у 2014-2016 рр., сучасна українська армія.

«Важливо, що цю виставку можна вільно завантажити із сайту Українського інституту національної пам’яті та вільно роздрукувати для потреб навчальних закладів чи військових частин. Це значно допоможе під час національно-патріотичного виховання молоді», – наголошує Леся Бондарук – головний спеціаліст Західного міжрегіонального відділу Українського інституту національної пам’яті.

На проектом працювали: Зоя Бойченко, Владислав Куценко, Володимир Поліщук, Наталія Позняк-Хоменко, Володимир Тиліщак, Аліна Шпак.

Фотоматеріали: Анна Сенік, Роман Ніколаєв, Ірина Цвіла.

Дизайн: Ганна Беркутова, Назар Ясиневич.

Тексти: Василь Павлов, Максим Майоров, Сергій Громенко, Богдан Завітій, Володимир В’ятрович, Наталія Слобожаніна, Сергій Рябенко.

Організатор проекту: Український інститут національної пам’яті.

Виставку можна побачити та завантажити в різних форматах на сайті Українського інституту національної пам’яті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: