10:07, 01 Грудня 2020

У Луцьку відкриють унікальну виставку про домашнє насильство

У Просторі ідей факультету історії, політології та національної безпеки ВНУ імені Лесі Українки 3 грудня відбудеться відкриття виставки «Річ у тім…». 

Про це інформують на сайті поліції Волині.

25 листопада у рамках Міжнародної акції «16 днів проти насильства», яка щорічно триває із 25 листопада по 10 грудня включно, за ініціативи МВС під патронатом Офісу Віце-прем’єр міністра з європейської та євроатлантичної інтеграції України виставку «Річ у тім…» відкрили на Михайлівській площі у Києві.

Така виставка завітала і у Луцьк. На ній представлять предмети, які мали місце в реальних подіях, пов’язаних із домашнім насильством, згідно з інформацією, наданою Національною поліцією України (всі імена і деякі деталі змінено). В Україні правоохоронці цього року зареєстрували за 9 місяців 158 тисяч заяв і повідомлень щодо домашнього насильства.

Відповідно до розрахунків Інституту демографії і соціальних досліджень на замовлення Фонду народонаселення ООН, щорічно понад 1 млн українок стикається із фізичною та сексуальною агресією в сім’ї. І більшість із них мовчить. Але жертвами домашнього насильства можуть бути і діти, і люди похилого віку, і чоловіки, і інші родичі.

Організатори заходу: представниця Управління дотримання прав людини, поліцейська Наталія Бартошук, завідувач кафедри політології, управління та державної безпеки ВНУ імені Лесі Українки Оксана Ярош, ГУНП у Волинській області, МВС України.

Початок — о 14:00.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: