13:36, 20 Серпня 2020

У Луцьку відкрили виставку документів, присвячену Дню Незалежності

З 20 по 30 серпня цього року архівний відділ Луцької міської ради спільно з бібліотекою-філією № 3 для дорослих відкрили історико-документальну виставку архівних документів «І є держава Україна, і є її нескорений народ», присвячену Дню незалежності України.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

На виставці представлені копії архівних документів, а саме: копії Декларації про державний суверенітет України від 16 липня 1990 року, постанови Верховної Ради УРСР «Про День проголошення незалежності України», Акту проголошення незалежності України від 24 серпня 1991 року, рішення Луцької міської ради народних депутатів від 12 липня 1990 року № 2/6 «Про національну символіку», фотодокументи з засідань Верховної ради та з мітингів під стінами Верховної Ради 1990-1991 років, добірка книг, журнальних та газетних публікацій з історії та сьогодення, що показують складний шлях до здобуття незалежності України.

Запрошуємо усіх лучан та гостей міста ознайомитись із матеріалами виставки, що розташована в приміщенні бібліотеки-філії № 3 для дорослих, що на вул. Ковельській, 56.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: