19:22, 21 Жовтня 2021

У Луцьку відкрили урбан-парк

На проспекті Молоді у Луцьку з’явився урбан-парк «Молодіжний». Це — спортивно-ігрова локація, де відпочити та зарядитись енергією і позитивом можуть діти різного віку. Він поділений на три зони — для найменших дітлахів, зону стріт-воркауту та скейт-парк. Також є локація для діток з обмеженими фізичними можливостями.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

У дитячій зоні облаштували ігровий будиночок, розвиваючі панелі та каруселі. Старші діти зможуть тут погратися на гойдалках, балансирі, півкулях та пагорбах, а також стрибати на батутах.

Зона воркауту призначена для юнаків, що прагнуть розвиватись фізично, а скейт-парк для любителів їзди на скейтбодах, роликах, самокатах та велосипедах типу BMX.

“Дякую своїм колегам за ідею облаштування урбан-парку. Ми думали: що розмістити на цьому місці? І та активність, кількість дітей, підлітків і юнаків, які весело та змістовно проводять тут свій час показують, що ця ініціатива була вдалою. Ті діти, що займаються тут щодня, незважаючи на осінь, переконують, що необхідно будувати такі урбан-парки і в інших частинах нашого міста. Переконаний, що цим і займатимемось в подальшому”, – привітав присутніх міський голова Ігор Поліщук та побажав усім гарного настрою і міцного здоров’я.

Зробити сучасний парк для молоді нашого міста — таке завдання стояло перед проектантами та виконавцями робіт. І вони з ним впорались на відмінно. Головне завдання тепер – берегти обладнання та здоров’я дітей, які тут активно проводитимуть дозвілля. Ну а прерогатива батьків — слідкувати чи одягнули їх юні екстремали шолом та засоби захисту.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: