08:15, 07 Лютого 2021

У Луцьку відкрили новий офіс торгово-промислової палати

Нове приміщення розташоване за адресою Київський майдан, 7 в обласному центрі Волині. Новий офіс освятили священики Волинської єпархії Православної Церкви України на чолі з владикою Михаїлом. До свята долучився  заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

«Ми трошки відвикли від свят, бо коронавірус позбавив нас від них… А кожне відкриття – це маленьке свято. І добре, що, попри все,  життя ставить до нас нові вимоги. Сьогодні ми не просто відкриваємо нове приміщення, а робимо ще один позитивний крок, щоб область розвивалася краще. Адже, надихає не краса цього нового приміщення, а краса справ, які всі  ви робите на підтримку нашого бізнесу і тих, хто не  дає нам зупинятися в розвитку, а, навпаки, спонукає рухатися вперед. На підтримку тим, хто рухається на життя вперед. Тому, ваша структура дуже потрібна. І я хочу, щоб кожен, хто приходить сюди знаходив тут підтримку і допомогу. В свою чергу, обласна рада докладатиме зусиль, щоби процеси, пов’язані з виробництвом та підприємництвом проходили в кращих умовах, щоби наше суспільство, наша область, наше місто розвивалися», – сказав у вітальному слові Григорій Пустовіт.

Заступник голови обласної ради передав вітання від очільника головної представницької влади області Григорія Недопада та вручив Подяку голови обласної ради Президентові Волинської торгово-промислової палати Олександру Смоличу за надання практичної допомоги підприємцям.

Довідково:

Волинська торгово-промислова палата – недержавна, самоврядна організація, що об’єднує юридичних та фізичних осіб, зареєстрованих згідно законодавства України, створена відповідно до Указу Президента України від 4 липня 1994р. № 357/94 2 «Про торгово-промислову палату України» та діє відповідно до Закону України «Про торгово-промислові  палати в Україні» від  2 грудня 1997р.

Місія: створювати Волинське бізнес середовище, у якому МСП буде відчувати підтримку ТПП у сталому розвитку та захист їх інтересів.

Історія:

В 1917 році розпорядженням губернатора Волинської губернії та відповідно до рішення Експортної Палати була заснована Луцька торгово-промислова організація. Пройшовши багаторічний шлях через Львівське відділення фірми «Львівзовнішсервіс», бюро товарних експертиз, підприємство центральної палати ТПП України, в 1997 році стали самостійною регіональною палатою, що на сьогодні  об’єднує  229 підприємств, підприємців, установ та організацій області. Серед них є і флагмани волинського бізнесу (ТОВ СП «Модерн-Експо, ПрАТ «СКФ Україна», ДП «Автоскладальний завод № 1» АК «Богдан Моторс», ПАТ «ВГП», ТОВ «Тигрес», ПрАТ «Волиньхолдінг», ДП ЛРЗ «Мотор», ТОВ «Птахокомплекс «Губин» і т.д.), і фірми молоді та ще мало відомі. Тобто, охоплено практично весь бізнес Волині.

Головною метою діяльності Палати є реалізація державної політики з питань розвитку підприємництва, об`єднання фінансово-економічного та науково-технічного потенціалу для розробки і здійснення регіональних програм і проектів, співпраця з органами державної влади та самоврядування області в реалізації соціально-економічних програм, спрямованих на розвиток підприємництва, налагодження ділових відносин між промисловцями, підприємцями та органами влади, з метою подальшого розвитку Волинського регіону.

Основана діяльність:

навчальні заходи: семінари, тренінги, курси підвищення кваліфікації ;

– участь у міжнародних проектах: американському USAID «Конкурентоспроможна економіка України»; канадському CUTIS; німецькому GIZ; Інститутом економічних та політичних досліджень, створено «Центр бізнес-освіти» в рамках якого проходять різноманітні консультації та інших проектах.

– бізнес області бере участь у міжнародних форумах, В2В зустрічах, круглих столах, відвідання міжнародних виставок.

– надають митно-брокерські послуги, юридичні;

– здійснюють експертизу товарів та оцінку майна.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: