16:22, 29 Серпня 2020

У Луцьку відкрили нову спортивну залу клубу козацьких бойових мистецтв «Герць»

Відкриття нової спортивної зали клубу козацьких бойових мистецтв «Герць», яку облаштували в будівлі профілакторію Волинського національного університету імені Лесі Українки (вулиця Ярощука, 30) відбулося 29 серпня у Луцьку.

Захід відбувався на стадіоні ВНУ імені Лесі Українки. На дійство завітали партнери та меценати клубу.

«Ми повинні боротися за свою культуру, відроджувати, поважати та любити її. Ми будемо займатися, запрошувати усіх охочих, хто хоче спробувати свої сили, показати свої вміння, хто хоче у майбутньому стати професійним спортсменом чи просто здоровою тілом та духом людиною»,  – зазначив керівник клубу «Герць» Роман Ковальчук.

Юних спортсменів вітав ректор ВНУ імені Лесі Українки Анатолій Цьось, зауваживши, що йому дуже близька тема українських бойових мистецтв, які він детально науково досліджував. З його слів, фізична досконалість завжди поєднувалася з моральною довершеністю. Наприклад, у давніх билинах богатирі завжди мали фізичну та моральну довершеність, запорожці також завжди мали фізичну досконалість і велику моральну довершеність. Тому, мовляв, приємно бачити клуб, який шанує волинські та загальноукраїнські традиції. Ректор наголосив, що важливо, аби була черговість поколінь. Тому вже у вересні відкриють спортивну секцію з козацьких єдиноборств у Волинському національному університеті, а Романа Ковальчука запросять до співпраці, щоб вихованці клубу могли продовжувати тренування та навчання в університеті.

Дітей закликали наповнювати своїм натхненням, своїм духом однокласників та друзів, щоб ця «ланцюгова реакція» охопила всю Волинь та Україну.

Низку подяк від клубу вручили партнерам та меценатам. Зокрема, нагородили департамент сім’ї молоді та спорту Луцької міськради за плідну співпрацю та активну допомогу у облаштування спортивної зали для занять козацьким бойовим мистецтвом. Також подяку вручили ректору ВНУ імені Лесі Українки Анатолію Цьосю.

Після вітань урочисто перерізали червону стрічку, після чого гості заходу могли побачити виступ колективу «Баланс» та показові виступи юних вихованців клубу «Герць».

Як розповів Роман Ковальчук, у новій спортивній залі займатимуться діти віком від 4 до 10 років. Діти віком від 10 років займаються у залі клубу на вулиці Шопена, 22. Працюватимуть за чотирма основними напрямками: оздоровчий, спортивно-бойовий, фольклорно-мистецький та розумово-духовний. Вихованці клубу братимуть участь у змаганнях, слухатимуть настанови, дотримуватимуться дисципліни, а також робитимуть показові виступи. Спробувати свої сили можуть усі охочі. Займатися рекомендують тричі на тиждень, але, попри це, елементи козацького характерництва закладаються в тому, хто готовий до цього.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: