18:52, 17 Грудня 2021

У Луцьку відкрили філію ЦНАПу на вулиці Ковельській

У місті запрацювала філія Центру надання адміністративних послуг на вулиці Ковельській, 53, у приміщенні Луцької районної ради.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

“Філософія ЦНАП – максимальний доступ і зручність для тих, хто потребує адміністративних послуг,  – зазначив під час відкриття заступник міського голови, керуючий справами виконкому Юрій Вербич. – Територіально громада значно розширила межі за рахунок долучення прилеглих громад, тому виникла необхідність спростити шлях жителів до отримання послуг. За ініціативи міського голови Ігоря Поліщука у листопаді цього року відкрили філію на проспекті Соборності, а тепер ще у цьому мікрорайоні”.

За словами голови Луцької районної ради Олександра Омельчука, приміщення для ЦНАП підготували впродовж трьох тижнів. Наразі тут для зручності відвідувачів — світла, простора, сучасна зала. Послуги надаватимуть чотири кваліфікованих адміністратори.

“Мешканці мікрорайону та прилеглих сіл швидко, сучасно і комфортно зможуть скористатися допомогою адміністраторів у реєстрації місця проживання, поданні документів для отримання соціальних допомог, зокрема, послуги “єМалятко”, реєстрації об’єктів нерухомості, оформлення земельних відносин і дозвільних документів, тощо”, – розповіла директор ЦНАП у місті Луцьку Лариса Карп’як.

Ще однією функцією філії буде навчання людей цифрової грамотності — адміністратори допомагатимуть відвідувачам зареєструватися, замовляти послуги на платформі Дія, навіть завантажувати сертифікати.

“Ця платформа Міністерства цифрової трансформації суттєво вивільняє час кожного в отриманні послуги, бо об’єднує всі структури в єдину зручну й дієву онлайн-систему”, – переконана Лариса Карп’як.

Заступник міського голови, керуючий справами виконкому Юрій Вербич розповів про стратегічну перспективу — реконструкцію приміщення ДРАЦСу у Луцьку, що у співпраці з Міністерством цифрової трансформації, можливо, вдасться обладнати як основний офіс Дії-центру — ЦНАП.

Довідково: Філія працюватиме у понеділок-четвер з 8:00 до 17:00, у п’ятницю — з 8:00 до 15:45. Технічна перерва — 12:00-12:45. Телефон для консультацій: (0332) 787772.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: