17:54, 14 Грудня 2021

У Луцьку відкрили документальну виставку «Важкий тягар Чорнобильського неба»

З 13 по 17 грудня спеціалісти архівного відділу Луцької міської ради спільно з працівниками Бібліотеки-філії № 3 для дорослих організували виставку-спогад приурочену до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС під назвою «Важкий тягар Чорнобильського неба».

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Техногенна катастрофа на Чорнобильській атомній електростанції, що сталась в ніч з 25 на 26 квітня 1986 року була і залишається найважчою за своїми наслідками катастрофою в сучасній історії. Унаслідок чорнобильського вибуху в Україні радіація забруднила більше ніж 2300 населених пунктів, розташованих на території 12 областей. Але ніякими розрахунками не виміряти людське горе, пов’язане зі смертю чи втратою здоров’я ліквідаторів аварії, із хворобами дітей, зі страхом згубних наслідків катастрофи. Схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв і віддаємо данину пошани всім ліквідаторам аварії, які жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям.

На виставці представлені копії архівних документів, фотодокументів, добірка книг та газетних публікацій, які знайомлять відвідувачів з хронікою подій, що стались на Чорнобильській атомній станції.

Запрошують лучан ознайомитись з документами виставки, яка розташована в приміщенні бібліотеки, що на вул. Ковельській, 56.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: