19:12, 24 Вересня 2020

У Луцьку відбувся «World Cleanup Day»

Луцьк не міг лишатися осторонь Всесвітнього дня прибирання “World Cleanup Day” – ініціативи, яку Всеукраїнський екологічний молодіжний рух «Let’s Do it, Ukraine!» втілював у 2020 році на території нашої країни.

Про це інформують на сайті Луцькради.

Так, частина місцевих активістів долучилась до прибирань у суботу – 19 вересня, а частина небайдужих мешканців приєднались 24 вересня в рамках прибирання «Луцьк: осіння мінітолока», організованого департаментом сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради спільно із молодіжними громадськими організаціями та іншими партнерами.

Всього у місті визначили п’ять локацій, зокрема:

– міст через р. Стир на вул. Шевченка;

– Луцький міський молодіжний центр (парк, територія колишнього Іподрому);

– міст над р. Сапалаївка, поблизу клубу “Біля Тура”, вул. Будівельників;

– Луцький ботанічний сад, вул. Потебні;

– парк за РАЦСом.

Локації визначили самою громадськістю в ході своєрідного громадського інспектування на предмет «де найбільше потрібні наші зусилля».

Цього дня близько 100 активістів долучились до прибирання. Це були і звичайні мешканці Луцька, які вболівають за його долю, екологічний стан та безпеку. Були і організації, які долучились частинами своїх колективів, як от: Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради, Луцький міський центр зайнятості, будівельна компанія «Інвестор», «Молодіжний центр YouthСфера», Волинська округа Пласту НСОУ та інші.

Толока стала можливою також за допомоги департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради, відділу екології Луцької міської ради та управління екології та природних ресурсів Волинської облдержадміністрації.

За умовами акції учасники прибирання викладали фото до і після роботи. Так, разючі зміни не сховати.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: