18:04, 19 Жовтня 2019

У Луцьку відбувся відкритий турнір з важкої атлетики серед молоді. ФОТО

Сьогодні, 19 жовтня, у приміщенні Обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» відбувся відкритий турнір з важкої атлетики серед молоді на призи заслуженого тренера Миколи Авраменка.

Про це повідомили на сайті Луцькради.

«Чудово, що в нашому місті відбуваються такі змагання. Найперше, хочу подякувати вам, Миколо Григорович за десятки років праці у важкій атлетиці. Цей спорт у місті Луцьку сьогодні ніколи б не був таким, яким він є, без вашої праці, ентузіазму, тих чемпіонів, яких ви готували. Я щиро вам за це вдячний. Хочу побажати усім спортсменам, які сьогодні виступатимуть, гарних результатів та перемоги як у спорті, так і в житті. Важка атлетика — це дійсно важкий вид спорту, адже ваш головний суперник — це власна слабкість. Щоразу, коли спортсмен підіймає штангу — він бореться сам із собою, і це надзвичайно важко», — привітав присутніх Ігор Поліщук.

Турнір розпочався із хвилини мовчання за військовослужбовцями, що загинули у результаті бойових дій на Сході, а також директора департаменту сім’ї, молоді та спорту міської ради Олексія Веремійчика, що трагічно загинув 12 жовтня.

У змаганнях взяли участь спортсмени різних вікових груп та ступеня підготовки. Вони показали глядачам свою майстерність, і запалили серця невпинною жагою до перемоги та нових здобутків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: