19:40, 01 Березня 2020

У Луцьку відбувся щорічний міський спортивний фестиваль

“Тато, мама, я — спортивна сім’я” — у Луцьку відбувся сьогодні, 1 березня, щорічний міський фестиваль в спортивному залі спорткомплексу Східноєвропейського національного університету.

Про це йдеться на сторінці департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради у “Фейсбук”. 

Захід організували та провели працівники КЗ «Луцький міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Луцької міської ради» за підтримки департаменту сім’ї, молоді та спорту. Спортивне свято проводять з метою залучення різних верств населення, зокрема дітей шкільного віку та дорослих до занять фізичною культурою, пропаганди здорового способу життя, активізації змістовного сімейного дозвілля.

Фестиваль відкривали: в.о. директора департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради Андрій Булковський; директор ВОЦФЗН “Спорт для всіх” Володимир Новосад; директор КЗ “ЛМЦФЗН “Спорт для всіх” Луцької міської ради Наталія Назарук; головний спеціаліст відділу кадрово-методичного забезпечення управління освіти Іван Дишко, а також почесні гості — ректор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось; декан факультету фізичної культури, спорту та здоров’я, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент Василь Пантік.

Гості побажали всім командам-учасницям гарного настрою, перемоги найспритнішому та активно займатися фізичною культурою та спортом усією сім’єю.

Захід розпочався з масової руханки, яку провела старший викладач з фітнесу СНУ ім. Лесі Українки — Людмила Ващук.

24 сім’ї змагалися в п’ятьох естафетах за титул найспритнішої та найспортивнішої. Після змагань усі присутні мали змогу відпочити насолодившись показовими виступами юних спортсменів: з художньої гімнастики у виконанні вихованок відділення гімнастики художньої КЗ “ДЮСШ № 3 Луцької міської ради” під керівництвом тренера Наталії Данелюк; танцювальної школи брейк-дансу “АЙРОН СІТІ” (керівник – Андрій Слайковський); вихованців академії “КАПА” з бойового мистецтва капоейра під керівництвом Станіслава Смілого.

За результатами змагань, місця розподілилися таким чином:

1-ше місце – сім’я Хомич (2 ЗЗСО)

2-ге місце – сім’я Немченко (21 гімназія)

3-є місце – сім’я Бутко (14 гімназія).

Також відзначили особливу сім’ю Іванювів: “сонячний” хлопчик, синок Олексій, мама Вікторія, тато Сергій. Вони довели, що спорт — це здоров’я, а здоров’я — це життя.

Переможців та призерів нагородили дипломами, медалями, призами та подарунками від КЗ “ЛМЦФЗН “Спорт для всіх”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: