21:27, 23 листопада 2023

У Луцьку відбувся семінар з дослідження пожеж та встановлення їх причин

23 листопада в Луцькому національному технічному університеті відбувся науково-практичний семінар з дослідження пожеж та встановлення причин їх виникнення, а також організації взаємодії та порядку спільних дій під час проведення огляду місця пожежі, дослідження та розслідування кримінальних правопорушень та інших подій, пов’язаних з пожежами.

Про це повідомляють рятувальники на своїй сторінці у “Фейсбук”.

Засідання за участю співробітників ДСНС, слідчих Національної поліції Волині, криміналістів, експертів-вибухотехніків, науковців відкрили начальник Головного управління ДСНС області Мирослав Дем’янчук, начальник управління аналітичної та санкційної діяльності Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України Назар Боришкевич, ректор Луцького національного технічного університету Ірина Вахович, представник ГУ Національної поліції у області та керівник обласного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Олег Пододворний.
Учасники семінару обмінялися досвідом у галузі ведення обліку пожеж, проаналізували причини та умови, за яких вони трапляються, розповіли про напрацювання алгоритмів спільних дій при розслідуванні причин пожеж, практику застосування приладів та обладнання в такій роботі. Представники правоохоронних органів поінформували про специфіку кваліфікації кримінальних правопорушень, пов’язаних із пожежами.
Наступний етап семінару відбувся на спеціальному майданчику, де відтворили загоряння легкового автомобіля. Тож, учасники семінару мали нагоду набути практичного досвіду у тонкощах проведення огляду місця події та об’єкту пожежі – легкового транспортного засобу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: