20:44, 17 Липня 2020

У Луцьку відбувся майстер-клас із флористики

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у співпраці із Жидичинським Свято-Миколаївським монастирем та Наталкою Табун провели майстер-клас із флористики “Творчий колаж” для дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Про це інформують на сайті Луцькради.

Флористка, яка навчала дітей створювати справжню красу з квітів, розповідала: «Природа нам дає неповторне розмаїття фарб і досконалість готових форм. Тільки треба бути уважними, щоб побачити її красу і навчитися дарувати її тим хто поряд».

Під час заняття своїм ароматом та кольором усіх захопила лаванда, даруючи неперевершений запах кожному, хто брав її в руки. Лаванда, привезена для майстер-класу із самого Жидичинського Свято-Миколаївського монастиря, просякнута Божою благодаттю, наповнена силою чернечої молитви за майбутнє цих діток у благополучних, люблячих сім’ях. Варто зауважити, що управління соціальних служб уже давно співпрацює у різних проектах із настоятелем монастиря архимандритом Костянтином для підтримки дітей, що нездатні самотужки подолати життєві негаразди.

Під час майстер-класу діти дізналися що таке флористика, які інструменти та техніки використовують дизайнери-флористи у своїй роботі, ознайомилися з різними видами квітів, навчалися бути зосередженими, неодмінно завершувати почату справу. І найбільш захопливий етап — це створення власними руками квіткової композиції.

“Надзвичайно приємно було спостерігати, коли діти свої букети дарували мамам, при цьому бажали їм бути щасливими. Сподіваємося, що учасники майстер-класу засвоїли поради дизайнера, і самотужки виготовлятимуть красиві квіткові композиції вдома”, — зазначають організатори.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: