21:47, 15 Травня 2024

У Луцьку відбувся форум «Ветерани – шлях додому»

Заступниця голови облдержадміністрації Мирослава Якимчук долучилась до форуму «Ветерани – шлях додому», під час якого працювали над вдосконаленням державної ветеранської політики.

Про це повідомляє Волинська ОВА.

«Дуже багато викликів стоїть перед нами усіма. Від центральної влади до територіальних громад, куди власне у повертаються ветерани. Маємо створити усі умови. І почати треба із вивчення потреб ветеранів. Треба запитати у них і разом у цьому напрямку рухатися», – переконана заступниця голови ОДА Мирослава Якимчук.

До роботи форуму в режимі онлайн долучились народні депутати, керівництво міністерств у справах ветеранів, з питань реінтеграції тимчасового окупованих територій, соціальної політики, голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій. Учасникам центральних органів влади була можливість поставити запитання та почути відповідь.

Більшість питань стосувалися цільових програм підтримки та реабілітації ветеранів, а також необхідності змін підходів до ветеранської політики в державі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: