21:46, 01 Червня 2023

У Луцьку відбулося засідання наглядової ради Агенції регіонального розвитку

Сьогодні, 1 червня 2023 року, наглядова рада підбила підсумки діяльності Агенції регіонального розвитку Волині та окреслила плани до кінця поточного року.

Про це інформують на сайті Волинської ОДА.

Зокрема, очільниця Агенції Валерія Гончаренко розповіла про хід роботи над проєктом у створенні нейроцентру на базі Волинської обласної клінічної лікарні.

«Ми підготували концепцію заявки на участь в програмі транскордонного співробітництва та працюємо над бюджетом проєкту: рахуємо вартість обладнання, яке необхідне закладу», – зазначила Валерія Гончаренко.

Також пріоритетний напрямок Агенції – створення реабілітаційного центру з протезування на базі хоспісу в Ковелі. Наразі тут розрахована попередня вартість ремонтних робіт та готова візуалізація проєкту.

«Окрім того, ми продовжуємо консультувати громади з проєктного менеджменту та підготовки заяв для участі в програмі “Interreg NEXT “. Також подали грантову заявку на фінансування заходів агрокластеру “Західне Полісся” та провели великий регіональний економічний форум “Кластерний розвиток Волині “», – додала керівниця Агенції.

Водночас перший заступник голови ОДА Сергій Мовенко, який є головою наглядової ради АРР зазначив, що до кінця поточного року необхідно зосередитися на проєктах зі створення нейроцентру та реабілітаційного центру з протезування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: