17:44, 19 листопада 2019

У Луцьку відбулось перше заняття з мульттерапії

15 листопада у межах роботи «Інтеграційних студій розвитку для дітей та молоді з інвалідністю» управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради представили новий проєкт мульттерапії.

Про це повідомили на сайті Луцької міської ради.

Перше заняття відбувалося у партнерстві з Молодіжною платформою «Мирт» Жидичинського Свято-Миколаївського монастиря для дітей із родин, що потребують особливої соціальної підтримки.

Мульттерапія – це синтез психології, арттерапії та анімації. Мета цього проєкту – шляхом створення мультфільмів допомогти дітям, що опинилися у складних життєвих ситуаціях швидше соціалізуватися, позбутися страхів й опанувати новий вид діяльності, який може у майбутньому стати для них професією.

Кожен з дітей любить дивитися мультики, але те, що вони самі можуть стати аніматорами, неабияк їх подивувало. Для сюжету мультфільму запропонували казку про «Зайчика-пустуна», який змінився роблячи добро тим хто любить його.

Обговорюючи прочитане діти вирішили, що взірцем добрих вчинків для них є Святий Миколай. Діти разом, із хлопцями із молодіжної платформи, ділилися своїми знаннями про його добрі справи, про його чудеса, розповідали, про подарунки, які отримували від нього і про які мріють.

З радістю діти сприйняли пропозицію спробувати себе у ролі мультиплікаторів. Кожен зміг стати сценаристом, режисером, художником-постановником, декоратором та художником з ляльок. На занятті діти: дізналися історію створення мультфільмів з пластиліну, познайомилися з прикладами відомих мультиплікаторів. Обговорювали сюжет нового мультфільму, та малювали для нього декорації. Власноруч виліплювали мультгероїв з пластиліну, що сприяло розвитку дрібної моторики. Приємно й те, що до цього незвичного процесу долучилися батьки, допомагаючи діткам.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: