10:12, 29 Серпня 2021

У Луцьку відбулася колегія освітян

Вчора 28 серпня, на базі луцького ліцею № 27 відбулося розширене засідання колегії директорів закладів і установ Луцької міської територіальної громади. Мета — визначити пріоритетні завдання у формуванні простору якісної освіти. Форум розпочався з привітання директора департаменту освіти Віталія Бондара. Далі взяв слово Луцький міський голова Ігор Поліщук.

Про це інформують на сайті Луцькради.

“Шановні педагоги, дякую вам за пророблену роботу. За ваш ентузіазм, за ваш трудовий ресурс затрачений на те, щоб новий навчальний рік розпочався вчасно, був максимально комфортним як для вихованців садочків, так і шкіл. Завдання ж для нового директора департаменту освіти — максимально сприяти гарному робочому клімату. Правила для всіх мають бути чіткі, прозорі та зрозумілі. На сьогодні ми повинні зберегти ті гарні освітянські традиції, які є у місті Луцьку. Потрібна, на мою думку, певна фінансова автономія навчальним закладам, щоб директори могли самі вирішувати питання обігових коштів, які виділені з міського бюджету. Потрібно напрацювати такий механізм і подати його на затвердження виконавчому комітету Луцької міської ради. І ще — необхідно якісно інтегрувати школи та садочки громад, які приєдналися до Луцька, аби вони швидше влилися в нашу освітянську сім’ю”, — зазначив очільник громади.

До речі, у порівнянні з минулим роком освітня галузь міста збільшилася на 15 закладів, які були приєднані внаслідок реорганізації Заборольської, Княгининівської сільських рад Луцького району, Жидичинської сільської ради Ківерцівського району та Іванчицівської сільської ради Рожищенського району Волинської області.

“На сьогодні провели значну роботу з включення зазначених закладів в освітній простір міста, залучення учнів, педагогів до спільних заходів, змагань, конкурсів, систематичних занять у позашкільних установах та спортивних школах”, — розповів директор департаменту освіти Луцької міської ради Віталій Бондар.

А ще підкреслив, що за декілька днів стартує новий 2021-2022 навчальний рік. На своїх педагогічних радах кожен заклад розгляне власну модель організації освітнього процесу в умовах адаптивного карантину, затвердить окремі важливі документи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: