20:33, 03 Січня 2021

У Луцьку відбудеться вечір різдвяних саундтреків

Вечір різдвяних саундтреків “The Sounds of Christmas” відбудеться від симфонічного оркестру “LUMOS Orchestra”5 січня у Волинському музично-драматичному театрі.

“The Sounds of Christmas” – концерт, на якому оживають дива. Де можна слідом за музикою поринути у святкову пригоду, небачені світи та неймовірні історії. На вас чекатимуть музиканти та солісти у чарівних зимових образах, улюблені різдвяні композиції, казкова історія та незабутня атмосфера! Музика з “Сам удома”, “Різдвяна історія”, “Гаррі Поттер”, “Полярний експрес”, “Едвард руки-ножиці”, “Чарлі та шоколадна фабрика”, “Крижане серце 1-2”, “Кошмар перед Різдвом”, “Нарнія”, “Золотий компас”, “Клаус”, “Ґрінч”, “Доктор Хто”, “Красуня та чудовисько” — це та ще більше у найкращій добірці різдвяних саундтреків.

“LUMOS Orchestra” – справжні чарівники та метри саундтрекової музики. У 2020 році оркестр святкував своє 10-річчя і за чималий творчий шлях вже має чудові здобутки: близько 700 різноманітних саундтреків у репертуарі, сценічні та творчі кліпи і записи, великі тематичні концерти по “Володарю Перснів”, “Гаррі Поттеру” “Зоряним Війнам”, “Доктору Хто”, мультфільмам студії Disney, відеоіграм. Також “LUMOS Orchestra” час від часу гастролюють закордоном та мали нагоду виступати перед видатними голлівудськими акторами та розробниками ігор.

Початок — о 19:00.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: