21:01, 21 Серпня 2021

У Луцьку відбудеться патріотичний забіг в пам’ять про загиблих воїнів

28 серпня в місті Луцьку на Театральному майдані відбудеться Всеукраїнський патріотичний забіг з легкої атлетики в пам’ять про загиблих воїнів “Шаную воїнів, біжу за Героїв України!”.

Всіх учасників допускають до участі за умови належної онлайн-реєстрації, яка триватиме до 23.59 24 серпня за посиланням. 

У разі виявлення бажання присвятити забіг конкретній особі, потрібно вказати її ім’я, прізвище та по-батькові.

Обов’язково заповнити поле в анкеті «електронна адреса», з метою подальшого надсилання кожному зареєстрованому учаснику листа-повідомлення з номером та ім’ям загиблого, за якого він здійснює забіг.

Програма змагань: Панахида по загиблих учасниках АТО/ООС з покладанням квітів білля стели Героїв Небесної сотні – о 09:00.

Забіг проходитиме на дистанції 1,2 км за маршрутом: Театральний майдан – проспект Волі – перехрестя на вулиці Шопена та проспекту Волі – Театральний майдан.

Реєстрація проходитиме з 09:00 до 09:55.

Місце для переодягання: в приміщенні Обласної бібліотека для юнацтва (вул. Волі 2).

Старт о 10:00 год.

Захід відбудеться за підтримки управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації, Федерації легкої атлетики Волинської області, Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», працівників сфери фізичної культури і спорту, молодіжної політики та національно-патріотичного виховання, Громадської організації «Спілка воїнів АТО», Громадської організації «Члени родин загиблих в АТО «Надія», Волонтерського проекту «Меценати для солдата», департаменту сім’ї молоді та спорту Луцької міської ради.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: