20:19, 25 Липня 2023

У Луцьку відбудеться Форум «Зелена трансформація регіону»

28 липня у Луцьку відбудеться масштабний захід – Форум «Зелена трансформація регіону. Екологізація виробництва» за участю провідних виробничих підприємств, а також КП «Луцькводоканал».

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Цей захід є вкрай важливими з точки зору збереження екології, енергоефективності, а також можливості використовувати власний регіональний потенціал в умовах війни для покращення стабільності роботи великих виробничих підприємств.

У Форумі візьмуть участь найбільші волинські виробники, які будуть опрацьовувати питання забезпечення виробничого процесу без шкоди для довкілля, можливості використання сучасних технологій для енергоефективності, а також здійснення моніторингу цих процесів.

КП «Луцькводоканал» також презентуватиме 10 інноваційних технологічних та екологічних проектів, які впроваджуються і найближчим часом запрацюють в Луцькій територіальній громаді, що дадуть можливість суттєво покращити екологічний стан громади, зменшити навантаження на енергетичну систему і розвивати інноваційні напрямки.

Варто також зауважити, що  24 липня цього року Президент України підписав закон, який дає широкі можливості для впровадження зеленої трансформації в регіоні з використанням альтернативних джерел енергії. Тому  на форумі  будуть вести мову і про роль та  принципи нових законодавчих ініціатив.

Важливість форуму для Луцької громади безсумнівна, адже всі ми повинні усвідомлювати – регіон не може бути успішним, якщо населення лише експлуатує природні ресурси, не дбаючи про екологію. Як показує світова практика, пріоритетом будь-якого ефективного виробництва і розвитку мають бути екологія, інновації та енергоефективність.

КП «Луцькводоканал» проінформує громадськість про події та головні висновки форуму, про представлені інновації, важливі для промислових виробництв нашого регіону.

Регіональний Форум «Зелена трансформація регіону. Екологізація виробництва» буде відбуватися  28 липня на базі СП «Модерн-Експо» за адресою: Луцький район, село Струмівка, вул. Рівненська, 4. Початок об 11:00.

Захід організували з метою сприяння реалізації державної політики у сфері екологічної безпеки, підвищення якості очищення стічних вод, поширення передового досвіду, удосконалення системи управління та регулювання в цій сфері.

Головними темами Форуму стануть робота промислових підприємств під час війни та збереження екології регіону.

Також у межах Форуму розглянуть виклики у сфері екології, їх виявлення та шляхи подолання, зокрема:

– інвестування в людину та екологію як пріоритет використання коштів бюджету громади;

– побудова бізнес-процесів на засадах екологічної, соціальної та технологічної відповідальності;

– чиста вода на виробництві: європейські системи та технології;

– лабораторний та інструментальний контроль на виробництві;

– власна енергія. Енергоефективність.

Під час Форуму «Зелена трансформація регіону. Екологізація виробництва» запланували проведення оглядової екскурсії очисних споруд виробничих стоків СП «Модерн Експо».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: