14:28, 20 Вересня 2019

У Луцьку вдвічі знизили рівень скоєння повторних злочинів. ФОТО

У Луцьку вдвічі знизили рівень скоєння повторних злочинів особами, що відбули покарання, завдяки діяльності пробації у Волинській області.

Про це на своїй сторінці у “Фейсбук” повідомив заступник міського голови Григорій Недопад.

“Ця установа виконує дуже важливу місію, займаючись соціалізацією осіб, які повернулися з місць позбавлення волі та потребують підтримки, щоб знайти своє місце у суспільстві. Інспектори Центру пробації мають непростий досвід роботи із людьми, які свого часу вчиняли злочини й порушували закон, але, із допомогою працівників цієї установи, змогли стати на правильний життєвий шлях, знайти роботу і почати нове життя”, — йдеться у дописі.

Сьогодні, 20 вересня, у рамках реалізації Програми профілактики рецидивної злочинності та правопорушень у місті Луцьку на 2018-2020 роки Луцької міської ради, передали інспекторам служби пробації п’ять ноутбуків для поліпшення якості та оперативності роботи.

“Маємо спільну і багаторічну співпрацю, щиро вдячний керівнику філії у Волинській області Юрій Перик та усьому колективу служби пробації за непросту і успішну роботу, за високі результати у праці на благо суспільства”, — зазначив Григорій Недопад.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: