10:11, 15 Грудня 2021

У Луцьку вдруге організовують благодійний ярмарок «Хвиля добра»

17 грудня на площі поблизу кав’ярні-кондитерії «Старе місто» (м. Луцьк, вул. Драгоманова, 11) відбудеться благодійний ярмарок «Хвиля добра». Це вже другий ярмарок «Хвиля добра» у Луцьку – захід стає традиційним, об’єднує зусилля багатьох організацій, установ, волонтерів та просто небайдужих людей.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Під час «Хвилі добра» організатори збирають кошти для допомоги конкретній людині. Цього року це маленький хлопчик – Нікіта Крижний, якому вся Україна збирала кошти для придбання найбільш дороговартісного препарату (2,3 млн доларів). Діагноз Нікіти – СМА (спінальна м’язова атрофія). Нікіта проживає у Києві, йому 2 роки. На сьогодні малюк вже встиг отримати терапію, тепер родина потребує довгої та складної реабілітації. Саме допомогти почати процес реабілітації планують організатори акції.

Ярмарок організували не тільки заради збору коштів, а й для того, щоб розбудити серця людей, об’єднати їх в ім’я добра, популяризувати благодійність та волонтерство, максимально залучити молодь до добрих справ.

До збору/виготовлення товарів з метою їх подальшої реалізації під час проведення ярмарку долучилося понад 100 організацій, установ, волонтерів. Під час ярмарку будуть продаватися картини, хенд-мейд вироби, новорічні іграшки, солодощі, книги тощо. Деякі з творчих виробів виготовили у кав’ярні-кондитерії сонячні діти.

Відкриття заходу відбудеться 17 грудня об 11:00. Запрошують усіх охочих  взяти участь у заході. Запланована невелика творча програма та власне благодійний ярмарок, що триватиме до 16:00.

Захід відбудеться із дотриманням карантинних вимог.

Організатори ярмарку: департамент молоді та спорту Луцької міської ради, арт-локація «Творчий калейдоскоп», кав’ярня-кондитерія «Старе місто» та громадська організація батьків дітей з синдромом Дауна та іншими порушеннями розвитку.

За додатковою інформацією звертатись у департамент молоді та спорту Луцької міської ради за телефоном (0332) 777 925 – Зарина Дацик.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: