22:59, 21 Серпня 2021

У Луцьку – V Міжнародний фестиваль літньої cеньйоріади «Спорт для всіх заради здоров’я»

Вже уп’яте з ініціативи громадської організації «Центр освіти «Університет третього віку» за підтримки Волинських обласних центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства до Луцька на спортивні змагання з’їжджаються люди елегантного віку (від 50 років і старші). Це – слухачі Університетів третього віку ті, хто перебуває на обліку у територіальних центрах соціального обслуговування, члени громадських організацій.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Цьогоріч у змаганнях беруть участь команди з Литви, Польщі та українських міст: Сум, Ірпеня, Теребовлі, Стрия, Бобринця, Трускавця, Дніпра, Львова, Рівного, Млинова, Ковеля, Рожища, Горохова, Торчина, Підгайців та багатьох організацій Луцької територіальної громади.

Велогонка, турніри із шахів, шашок та боулінгу, легкоатлетичні забіги, фітнес, – це лише невеликий перелік спортивних активностей сеньйоріади. Окрім того, на учасників чекають: майстер-класи, фотовиставка, творчі та інтелектуальні конкурси, круглий стіл, стратегічна сесія, парад.

У вільний від змагань час учасники також відвідають музеї та екскурсії історично-культурними місцями Луцька та Волині.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: