22:01, 12 Червня 2021

У Луцьку в центрі масової вакцинації 122 волинян отримали щеплення від COVID-19

Сьогодні, 12 червня, в обласному центрі Волині на базі спорткомплексу ВНУ імені Лесі Українки розпочав роботу центр масової вакцинації населення від COVID-19. Протягом чотирьох годин роботи Центру вакцинувалися 122 волинян.

Про це інформують на сайті Волинської ОДА.

Нагадаємо, що на виконання доручення Міністерства охорони здоров’я України з 29 травня 2021 року в Україні запустили перші центри масової вакцинації населення проти COVID-19, які працюють у вихідні дні.

Такі центри створюють задля широкого охоплення вакцинацією населення. Відкривають їх на стадіонах, спортивних, навчальних та культурних майданчиках, у торгових центрах та в медичних установах відповідно до алгоритму, наданого МОЗ.

На вихідні 12-13 червня запрацювали понад 50 центрів масової вакцинації проти коронавірусу в 15 областях та Києві.

У Луцьку Центр масової вакцинації населення від COVID-19 за доручення голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка створений на базі спорткомплексу ВНУ імені Лесі Українки (проспект Грушевського, 2б).

Центр працюватиме також завтра, 13 червня, з 10:00 до 16:00 год.

Отримати щеплення у такому центрі можуть особи, які записалися до листа очікування за допоомгою додатку «Дія, через контакт-центр Міністерства охорони здоров’я (0-800-60-20-19) або ж у свого сімейного лікаря. У черзі пріоритет надається літнім людям. Щеплюють у центрах вакциною “CoronaVac” від “Sinovac Biotech”.

Облдержадміністрація запрошує волинян отримати щеплення від COVID-19.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: