17:03, 07 Грудня 2019

У Луцьку урочисто завершили дні чеської культури

Дні чеської культури у Луцьку завершили святковим концертом 7 грудня.

Про це повідомляють на сайті Луцької міської ради.

Цього тижня Луцьк став осередком збереження та відродження традицій однієї із сусідніх держав – Чеської Республіки.

“В рамках відзначення Днів чеської культури, що розпочали в нашому місті 3 грудня, відбулося чимало цікавого: виставки “Чеські скарби ЮНЕСКО”, “30 років Оксамитовій революції”, літературні презентації про життя та діяльність чехів на Волині, перегляди чеських кінофільмів, тематичні майстер – класи. Усі ці заходи організовані департаментом культури міської ради спільно із Східноєвропейським національним університетом імені Лесі Українки та Волинським обласним товариством чехів “Матіце Волинська” з метою промоції культурного потенціалу міста та розвитку міжнародної культурної співпраці”, – говорять у Луцькраді.

Сьогодні, 7 грудня, на завершення Днів чеської культури у Луцьку відбувся святковий концерт за участі творчих колективів Волинського обласного товариства чехів “Матіце Волинська”. На захід завітали заступник міського голови Ірина Чебелюк, заступник директора департаменту культури Андрій Ломага.

“Наша Волинь – багатогранна, багатонаціональна область, пов’язана давніми історичними зв’язками з різними народами. Сьогодні ми робимо усе для того, аби відродити традиції національностей, які є частиною нашої історії, зберегти та примножити надбання наших предків. Тож бажаю усім вам здоров’я, Божої ласки та натхнення”, – зазначила у вітальному слові заступник міського голови Ірина Чебелюк та вручила Подяку міської ради голові Волинського обласного товариства чехів “Матіце Волинська” Євгенії Васильєвій.

“Волинські чехи мають чудове культурне надбання, яким хочеться ділитися з усіма. Тому сьогодні ми завершуємо Дні чеської культури у Луцьку, але і надалі продовжимо творити та відроджувати традиції, побут, знайомитися із сучасністю нашої історичної батьківщини”, – зазначила Євгенія Васильєва.

Потому розпочалися виступи творчих колективів участі творчих колективів Волинського обласного товариства чехів “Матіце Волинська”. А у фойє презентували невеличку виставку чеських старожитностей.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: