13:36, 14 Січня 2020

У Луцьку у військовому госпіталі хочуть зробити музей

Луцький військовий гарнізонний госпіталь хочуть перенести, а у його приміщенні зробити музей. 

Про це йдеться на сайті Волиньради.

В обласній державній адміністрації розглянули депутатське запитання Сергія Слабенка щодо Луцького військового гарнізонного госпіталю.

“За підсумками розгляду у межах компетенції обласна державна адміністрація інформує, що поділяє ініціативу перенесення гарнізонного госпіталю та створення у вивільнених приміщеннях музейного комплексу. З огляду на зазначене вище, до Міністерсва оборони України спрямували спільне звернення обласної державної адміністрації та обласної ради щодо можливості передачі пам’ятки архітектури національного значення Монастир тринітаріїв (мур.) 1729 р. з державної у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області, що забезпечило б завершеність архітектурного ансамблю старої частини міста Луцьк.

Листом від 21.11.2019 р. за №303.14/5/819 Головне квартирно-експлуатаційне управління Збройних Сил України інформувало облдержадміністрацію, що передача будівлі військового госпіталю за адресою вул. Сенаторки Левчанівської, 4 у м. Луцьк до спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст не розглядається”, — йдеться у відповіді заступниці голови  ОДА Світлани Мишковець.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: