17:12, 03 Серпня 2021

У Луцьку тимчасово вносять зміни до низки автобусних та тролейбусних маршрутів

У зв’язку із перекриттям руху транспорту  на перехресті вулиць Володимирська, Червоного Хреста та Рогова вносять зміни до низки автобусних та тролейбусних маршрутів.

Про це повідомляє відділ транспорту Луцької міської ради.

У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт у Луцьку на перехресті вулиць Володимирська, Червоного Хреста та Рогова рух громадського транспорту з 09:00  4 серпня до завершення ремонтних робіт організують таким чином:

автобуси маршрутів №№ 12, 24, 25, 29, 30, 32 рух у напрямку вулиць Львівської та Володимирської буде здійснюватись по вул. Глінки, у зворотному напрямку по вул. Червоного Хреста.

тролейбусний маршрут № 4 в напрямку Цукрового заводу буде проходити по маршруту № 4-а, а у зворотному напрямку по маршруту № 4 без змін.

Тролейбусний маршрут № 12 у напрямку вул. Володимирської курсувати не буде, а рух буде здійснюватись:

у прямому напрямку: вул. Карбишева, вул.Гордіюк, пр-т Соборності, пр-т Перемоги, пр-т Василя Мойсея, вул. Винниченка, вул. Словацького, вул. Богдана Хмельницького, вул. Ковельська (лісництво).

у зворотному напрямку: вул. Ковельська (лісництво), вул. Глушець, вул. Паркова, вул. Винниченка, пр-т Василя Мойсея, пр-т Перемоги, пр-т Соборності, вул. Гордіюк, вул. Карбишева.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: