14:23, 09 Березня 2020

У Луцьку тривають заняття для жінок із самооборони

У Луцьку продовжують навчати жінок самообороні. Максимально прикладним було друге заняття з самооборони для жінок, яке провели цієї суботи у спортклубі Луцька. Як завжди, почали з розминки та фізичних навантажень. Далі – вправи, спрямовані на те, щоб вирватись, коли тебе неочікувано хапають за руки. 

Про це інформують патрульні на своїй сторінці у “Фейсбук”.

Жінки вчились класти потенційного зловмисника на живіт та “закручувати” йому руки, як справжні поліцейські. Далі – найцікавіше: всі набуті знання учасниці “випробували” на одному з тренерів Олексієві, який міцно тримав оборону. Хтось проявив силу, хтось знання, хтось хитрість, — врешті, всі жінки були налаштовані рішуче та не лишились байдужими.

Тренер Дмитро розповів про психологічні особливості самооборони та наголосив, що часто безпека жінки залежить від елементарного: повертається вона додому темною дорогою чи освітленою, чи не “світить” значною сумою грошей, розраховуючись в магазині, чи не відпочиває в сумнівних нічних закладах.

“Тож наші заняття лише набирають обертів. Далі – буде ще цікавіше. Нагадаємо, що курси самооборони для жінок під назвою “Бути захищеною – бути собою” ініційовані Патрульною поліцією Волині, аби навчити учасниць фізичним, психологічним, юридичним та іншим аспектам захисту в разі потреби. Усього на цьому етапі проведуть 10 занять для 17 жінок”, — зазначають у поліції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: