19:48, 05 листопада 2020

У Луцьку тривають капітальні ремонти доріг та прибудинкових територій

Сьогодні перший заступник міського голови Григорій Недопад, радники міського голови Ігор Поліщук та Юрій Безпятко, а також директор департаменту житлово-комунального господарства Микола Осіюк оглянули ремонт доріг та прибудинкових територій, що триває на вулицях нашого міста.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Зокрема, продовжується ремонт двору на вулиці Щусєва, 18. Традиційно, він буде виконаний із вкладанням бруківки, облаштуванням понижень та інших елементів благоустрою.

Триває також капітальний ремонт проспекту Соборності (від вулиці Чорновола до вулиці Кравчука). Роботи включають у себе вкладання нового дорожнього покриття, відновлення тротуару та пішохідної зони, облаштування острівця безпеки. Попередньо тут також було замінено світлофорні об’єкти та встановлено сучасне LED-освітлення.

Активно продовжується ремонт вулиці Ківерцівської.

“Ділянка вулиці Ківерцівської від перехрестя з вулицею Сосюри до перехрестя з вулицею Карпенка-Карого була однією з найгірших у нашому місті. Сьогодні бачимо, що дорожнє полотно вже, фактично, відремонтовано: замінено основу, нижній та верхній шари асфальту. Ведеться також робота із заміни освітлення на нових, оцинкованих, опорах, вкладання тротуарів, облаштування острівців безпеки. В межах ремонту було проведено капітальний ремонт зливової каналізації.

Гарантія на об’єкт — 8 років. Фактично, це найбільший об’єкт, що ремонтується цього року. Усі роботи плануємо завершити до кінця року”, – розповів Ігор Поліщук.

Розпочали також ремонтні роботи заїзду до гімназії № 14 на вулиці Потебні, триває облаштування дорожнього покриття з напівпросочуванням на вулицях Польовій та Веселій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: