10:09, 10 Липня 2020

У Луцьку триває робота над створенням нової «туристичної родзинки»

У Луцьку триває робота над реалізацією унікального проекту «Нове життя Старого міста», що передбачає ремонт підвалів, фасаду монастиря єзуїтів, башти Чарторийських з оборонним муром, а також благоустрій прилеглих територій.

Про це повідомляє у «Фейсбук» перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад.

«Вже зараз історичні пам’ятки справляють неабияке враження, а по завершенні робіт територія стане привабливою туристичною родзинкою, яка порадує лучан і гостей міста великою кількістю історичних атракцій і стане частиною масштабного історико-культурного комплексу, що об’єднає Замок Любарта, Старе місто і реконструйовану Замкову площу.

Зараз реконструкція південно-західного фасаду монастиря єзуїтів перебуває на завершальній стадії. Відновлено стіни Башти Чарторийських, тривають археологічні дослідження у нещодавно виявлених підвалах, про які раніше нічого не було відомо. Завершились основні роботи по будівництву входу в підвали. Відновлено частину оборонної стіни, до археологічних досліджень підготовлено фундаменти. Ведуться складні роботи по відновленню і укріпленню частини оборонної стіни з готичним орнаментом. Здійснено реконструкцію внутрішнього і зовнішнього дворів, на завершальному етапі перебуває реконструкція підвалів монастиря єзуїтів.

Реалізація проекту стала можливою завдяки участі у Програмі транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine “Нове життя Старого міста: ревіталізація пам’яток історико-культурної спадщини Луцька та Любліна”. Вдячний усім, хто бере участь в реалізації проекту, за нашу спільну тривалу і кропітку роботу, за якісний практичний результат і вірно обраний напрямок роботи!»,  – пише посадовець.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: