15:59, 23 Жовтня 2021

У Луцьку триває перевірка маршрутів руху приміських автобусів

Перевірку здійснюють за участю представників «Укртрансбезпеки» та відділу транспорту Луцької міської ради.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Справа у тому, що приміський транспорт, що здійснює перевезення в межах області, часто здійснює зупинку транспорту з метою висадки та підбору пасажирів у непередбачених маршрутом місцях. Це створює перешкоди для руху міського транспорту та може бути однією із причин утворення заторів.

Щоб змусити дотримуватись умов наявних договорів та рішення міської ради від 28.08.2020 № 460-1 зі змінами від 21.07.2021 №570-1 “Про перелік зупинок громадського транспорту у м. Луцьку, на яких дозволяється зупинка приміських автобусів для здійснення посадки та висадки пасажирів”, вирішили запровадити рейдові перевірки водіїв та перевізників пасажирських перевезень.

“Звертаємося до перевізників, які здійснюють пасажирські перевезення в межах нашої області щодо дотримання вимог транспортного законодавства та рішень виконавчого комітету Луцької міської ради. У нас є визначені місця для зупинки приміських та міжобласних автобусних маршрутів. Цих маршрутів необхідно дотримуватися.

Звертаємо також увагу, що зупинки громадського транспорту біля РЦ “Промінь”, на проспекті Перемоги та Василя Мойсея не передбачають зупинки приміських та міжміських маршрутів”, – зауважив начальник відділу транспорту Віктор Главічка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: