15:58, 31 Серпня 2023

У Луцьку та населених пунктах громади знизили тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами

Відповідне рішення ухвалили сьогодні, 31 серпня, під час позачергового засідання виконавчого комітету.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Директор департаменту економічної політики Борис Смаль повідомив, що причиною зміни тарифів є зміна норм надання послуг із вивезення побутових відходів населених пунктів Луцької міської територіальної громади на 2023–2027 роки, яка затверджена рішенням виконавчого комітету Луцької міської ради від 16.08.2023 № 443-1 «Про затвердження норм надання послуг із вивезення побутових відходів населених пунктів Луцької міської територіальної громади на 2023–2027 роки».

“Для багатоквартирних будинків та одноквартирних будинків тариф зменшується на 30,5 %, для будинків з присадибною ділянкою зменшується майже на 34 %”, – зазначив Борис Смаль.

Так, тариф для міста Луцька становитиме на одну людину в місяць — 38,56 грн (багатоквартирні упорядковані будинки з ПДВ), 43,43 грн (будинки індивідуальної забудови з ПДВ).

Інші населені пункти Луцької міської територіальної громади — 26,72 грн (багатоквартирні упорядковані будинки з ПДВ), 28,72 (будинки індивідуальної забудови з ПДВ).

Міський голова Ігор Поліщук наголосив, що міська рада активно працює над впровадженням сортування сміття.

“У Луцьку успішно функціонує Центр управління відходами, що надає комплекс послуг щодо правильного поводження з відходами. Це місце, куди кожен житель громади може безплатно здати старі меблі, побутову техніку, пластик, одяг, скло та багато іншого для їх подальшої переробки чи утилізації. Процес формування свідомості сортування — довготривалий, але ми активно працюємо над цим. Також для діток там відбувається навчання щодо сортування сміття. У скорому часі на вулиці Ветеранів відкриють ще один пункт”, – зауважив він.

Також у планах реалізація масштабного проекту — будівництво сміттєпереробного заводу. За словами міського голови Ігоря Поліщука, зараз завершується розробка концепції, потім буде обговорення проекту із жителями громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: