14:32, 29 Травня 2020

У Луцьку свято Останнього дзвоника провели в незвичному форматі

Карантин та протиепідемічні заходи, запроваджені у місті Луцьку задля попередження епідемії COVID-19, ставлять виклики звиклому ритму життя. Особливо це стосується значних та святкових дат, важливих у житті лучан. Одним із таких є свято Останнього дзвоника та закінчення навчального року 2019-2020.

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Управління освіти Луцької міської ради, міська влада та дирекція навчальних закладів доклала безліч зусиль, аби цього року діти не залишилися без свята, а тому було прийнято рішення провести цей захід із онлайн та ТБ-трансляцією. Такий підхід до святкування дозволив дотримати вимог карантину та правил соціального дистанціювання.

На свято завітали секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, заступник міського голови Ірина Чебелюк, начальник управління освіти Зіновія Лещенко, а також керівники навчальних закладів міста.

«Сьогоднішнє свято — це експеримент, імпровізація та пошук тієї форми, що б дозволила зберегти дух свята, який ми завжди маємо у цей день. Дух, який завжди мотивує учнів, педагогів та батьків до того, що потрібно пам’ятати: які б складнощі не виникали в житті — їх потрібно подолати.

Хочу привітати луцьких випускників. Вони 11 років вчилися, докладали великих зусиль та підводять сьогодні певну риску, що стане визначальним етапом їхнього життя. Це перший етап, який дозволяє сказати, що ви виходите в доросле життя, проте це ще не вичерпні знання. Ви будете вчитись усе життя — такий тепер світ. Завжди необхідно рухатись вперед, розвиватись та досягати мети.

Хочу подякувати також всім педагогам, які сьогодні присутні, за те, що в настільки складних умовах ви освоювали нові способи навчання, навчали та передавали знання — робили все для того, аби учні успішно закінчили школу», – звернувся до присутніх Григорій Пустовіт.

Разом із піснею, вальсом та піднесеним настроєм свято урочисто закінчив дзвінкий голос останнього шкільного дзвоника.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: