21:17, 28 Березня 2023

У Луцьку стартував Всеукраїнський тиждень дитячого читання

У бібліотеках Луцької громади розпочався черговий Всеукраїнський тиждень дитячого читання, який цьогоріч відбувається під гаслом «Дитина читає – Україна перемагає!».

Про це повідомляють на веб-сайті Луцької міськради.

Перший захід організували у центральній бібліотеці для дітей. Перфоманс за книгою Ксенії Шишко «Віра в серці» презентували присутнім юні актори зразкової аматорської театральної студії «Бешкетники» Палацу культури міста Луцька. Музичні композиції звучали у виконанні учнів вокальної студії «MUSLI».

Найактивніші користувачі бібліотеки отримали подарунки та спеціальні подяки у різних номінаціях: «Читач – творча особистість», «Читач – шанувальник фентезі», «Читач – шанувальник жанру детективу», «Ерудит – маля», «Спринтер читання», «Читацький дует» та «Читаюча сім’я».

Усі охочі мали можливість оглянути у бібліотеці нові творчі території, ознайомитися з книжковими надходженнями, взяти участь у літературному квесті, долучитися до ігор.

Всеукраїнський тиждень дитячого читання триватиме до 2 квітня. У бібліотеках громади запланували різноманітні захопливі, інтерактивні та пізнавальні заходи, присвячені книзі та читанню.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: