09:14, 08 Червня 2024

У Луцьку стартував новий екологічний проект для дошкільнят

6 червня на території закладу дошкільної освіти № 25 у Луцьку стартував новий екологічний проєкт “Лісова школа”. Його відкриття відбулося просто неба у формі театралізованої ековистави та концерту за участю дітей та їхніх вихователів.

Про це йдеться на сайті Луцької міськради.

Глядачів запросили у чарівний ліс, який зійшов зі сторінок книги дитячого письменника Всеволода Нестайка “Дивовижні пригоди у лісовій школі”. Команда лісових учителів повела дітей у захопливий світ гри, пригод та наповнила їх відчуттям єднання із природою.

Присутніх на відкритті “Лісової школи” привітав секретар Луцької міської ради Юрій Безпятко.

“У дітей не можна забирати дитинство. Воно у них одне. І саме такі події допомагають дітям пізнавати, що таке наша держава, як її треба любити і як берегти наше навколишнє середовище”, – зазначив він.

Після завершення еко-вистави присутнім продемонстрували локації, створені на території дошкільного закладу. Це 12 різних тематичних куточків, які не просто інформують дітей про птахів, комах чи рослини, а й дають можливість стати учасниками деяких процесів. Наприклад, навчитися сушити трави, а потім взяти участь у приготуванні фіточаїв.

“Разом із тим територія садочка – це зразок того, як треба ставитися до природи, – зазначила начальник відділу екології Луцької міської ради Оксана Лисак. – Тут є більше двох сотень різноманітних декоративних рослин, які дуже гарно доглянуті. Проєкт готувався майже три роки – весь період ковіду та початку війни. І тепер ми бачимо такі довершені локації як, скажімо, декоративні альпійські гірки або фруктовий сад”.

Ще одна особливість “Лісової школи” – садово-паркові фігури та конструкції. Як зазначила директор дитсадка Юлія Семчук, це внесок родин, які підтримують дошкільний заклад. А загалом проєкт створили за сприяння відділу екології, департаменту освіти Луцької міської ради, батьків та працівників ЗДО № 25.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: