22:54, 29 листопада 2023

У Луцьку стане більше зарядних станцій для електрокарів

Депутати затвердили Програму розвитку електрозарядної інфраструктури Луцької міської територіальної громади на 2023–2027 роки.

Про це йдеться на сайті Луцькради.

Відповідний проєкт рішення ухвали сьогодні, 29 листопада, під час засідання 53-ї сесії міської ради.

Так, метою Програми є розбудова електрозарядної інфраструктури Луцької міської територіальної громади, покращення екологічної ситуації, створення сприятливих умов для збільшення кількості користувачів та власників транспортних засобів із електричними двигунами.

Серед першочергових заходів передбачають – розробку прозорого та узгодженого порядку надання у тимчасове користування окремих елементів благоустрою для встановлення станцій зарядки електротранспорту, планування розміщення об’єктів станцій зарядки електротранспорту при розробці та затвердженні містобудівної документації, різностороннє сприяння суб’єктам господарської діяльності, що мають у власності зарядні станції, у розширенні їх мережі, а також – облаштування на паркувальних майданчиках та місцях для паркування машиномісць виключно для транспортних засобів, оснащених електричними двигунами. У планах – створення та оновлення інтерактивної мапи розташування елементів електрозарядної інфраструктури на території громади тощо.

Термін реалізації – 5 років.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: