21:30, 23 Квітня 2024

У Луцьку склали протоколи на осіб, які рибалили у центральному парку

Муніципали нагадують про заборону вилову риби у центральному парк культури та відпочинку імені Лесі Українки.

Про це повідомляють на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міськради у «Фейсбук».

Попри чіткі заборони та численні інформаційні таблички, лучани й досі рибалять у каналах Центрального парку культури та відпочинку імені Лесі Українки. Інспектори департаменту муніципальної варти Луцька спільно з рибоохоронною інспекцією провели рейд, в результаті якого на порушників склали адміністративні протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП.

«Важливо пам’ятати:

– Рибальство в каналах парку суворо ЗАБОРОНЕНО! Це чітко прописано в Правилах любительського рибальства, затверджених наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України.

– Інспектори муніципальної варти регулярно проводять рейди та профілактичні бесіди з рибалками. Їх мета – нагадати про заборону та закликати до відповідального ставлення до довкілля.

– Порушення правил рибальства тягне за собою відповідальність. Згідно зі ст. 85 КУпАП, за таке правопорушення передбачено попередження або накладення штрафу на громадян від двох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Вкотре закликаємо лучан та гостей міста бути свідомими та не нести шкоди навколишньому середовищу! Центральний парк – це одне з найулюбленіших місць відпочинку, і важливо зберегти його красу та екосистему для майбутніх поколінь», – йдеться у дописі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: