13:33, 08 Липня 2022

У Луцьку склали протокол на чоловіка, який розміщував стихійну рекламу

До департаменту муніципальної варти на телефон гарячої лінії «Група швидкого реагування» звернулися мешканці будинку № 10 на проспекті Відродження, щодо розміщення реклами на електроопорах в дворі будинку.

Про це повідомляють на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міськради у «Фейсбук».

Відповідно, на місце вчинення адміністративного правопорушення передбаченого п.п. 2.5.5.1.13 Правил благоустрою м. Луцька та ст. 152 КУпАП, направили інспектора відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста.

В ході розгляду звернення встановили особу порушника правил благоустрою міста та склали протокол про адміністративне правопорушення, який розглядатиме адміністративна комісія за місцем проживання особи. Також, порушника зобов’язали демонтувати всі встановлені ним рекламоносії в заборонених місцях.

Якщо Ви виявили порушення: правил благоустрою, громадського порядку, або ж правил зупинки та стоянки транспортних засобів, просимо звертатися за телефонами гарячої лінії ГШР, щодня з 06:00 до 23:00: 067-0000-679, 066-102-1-102 або надсилати фото- та відеофіксацію виявленого порушення за допомогою зручних месенджерів: Viber, Telegram, WhatsApp.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: