17:55, 24 Січня 2022

У Луцьку скандальний забудовник заблокував тротуар бруківкою

До контакт-центру «15-80» та гарячу лінію «Група швидкого реагування» департаменту муніципальної варти надійшло 13 звернень щодо складування бруківки на тротуарі поруч з площею Героїв Майдану, навколо будівництва на проспекті Соборності, 22б, що унеможливлює прохід.

Про це повідомив на своїй сторінці у “Фейсбук” департамент муніципальної варти Луцькради.

Велика кількість піддонів з бруківкою тривалий час розміщена так, що пішоходи не можуть повноцінно рухатися тротуаром та змушені йти по проїзній частині або газону.

“Уже вкотре за час будівництва ЖК «Візаві» (раніше – «Егоїст») інспектори департаменту виявляють порушення Правил благоустрою міста Луцька: вивіз бруду з будівельного майданчика, складування будівельних матеріалів поза його межами (бруківки, електроопори), незасипаний котлован після демонтажу білборду, засмічена прилегла територія тощо. А цього разу забудовник відмовився навідріз усувати порушення, заявив, що нічого прибирати не буде, не дуже таким чином переймаючись проблемами пішоходів, особливо мам з візочками”, — йдеться у повідомленні.

Наголошуємо, що згідно Правил благоустрою міста Луцька, ґрунт, будівельні матеріали та конструкції допускається складувати у межах огородженої території або в місцях, передбачених проєктом робіт.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: