23:14, 11 Липня 2022

У Луцьку штрафуватимуть водіїв, які паркують авто на газонах

Часто, не знайшовши місця поруч з своїм будинком чи приїхавши у справах в іншу частину міста, водії залишають свої автівки на газонах. Таке паркування не тільки є порушенням ч. 1 ст. 122 КУпАП, а й має негативні наслідки, адже трава знищується, а у вологу погоду газон перетворюється у брудне місиво і, звісно, самостійно не відновлюється, в наслідок чого вулиці та двори мають непривабливий вигляд.

Про це повідомляють на сторінці департаменту муніципальної варти Луцької міськради у «Фейсбук».

Приклади такого паркування виявили інспектори департаменту у складі автоГШР на вул. Верещагіна, 5, Євгена Коновальця, 3, 10, 12 та вул. Гулака-Артемовського, 13 під час ранкового об’їзду, за що на порушників винесли повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності.

«Загалом з початку 2022 року за порушення п. 15.10 «є» Правил дорожнього руху інспектори з паркування винесли 619 повідомлень, а в подальшому постанов за порушення правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів, зафіксованих в режимі фотозйомки (відеозапису), на суму – 210 460 грн.

Шановні мешканці та гості міста! Бережіть природу та не знищуйте зелені насадження нашого міста!!! Будьте свідомими та взаємоввічливими!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: